To tu — możesz odpocząć

Okolica osiedla charakteryzuje się wieloma terenami zielonymi oraz bardzo dobrą komunikacją z centrum Sosnowca i miastami ościennymi.

Ścieżki i szlaki rowerowe

Las Zagórski

img-box-6-620x820
Apartamenty Park Zagórski

zlokalizowane są na osiedlu Zagórze, zaraz na granicy Lasu Zagórskiego, który jest kompleksem leśnym mieszczącym się na powierzchni 425 hektarów. Las stanowi pozostałość puszczy Pakosznica gdzie można zaobserwować pomnikowych rozmiarów drzewa: dęby szypułkowe oraz sosny zwyczajne, których wiek jest oceniany na ok 140 lat.

W bliskim sąsiedztwie inwestycji zlokalizowane są przedszkola, szkoły, sklepy lokale usługowe oraz wiele innych atrakcji, które ułatwiają codzienne funkcjonowanie ich mieszkańcom

425

hektarów Lasu
Zagórskiego

Miejsce
przyjazne
aktywności.

Park Zagórski usytuowany jest przy ulicy Dmowskiego w pobliżu której znajdują się żłobki, przedszkola oraz szkoły.

W niewielkiej odległości zlokalizowane są markety spożywcze oraz wiele lokali usługowych i obiektów użyteczności publicznej.

Osoby aktywne mogą skorzystać z usytuowanych w okolicy siłowni, boisk do gry w piłkę nożną, klubu squacha oraz strzelnicy. W najbliższym otoczeniu inwestycji znajduje się las Zagórski idealnie nadający się dla miłośników biegania, jazdy rowerowej czy pieszych wycieczek.

Bezpośrednie połączenie z Centrum Sosnowca

Bliskość przystanku autobusowego czyni inwestycję bardzo atrakcyjną również pod względem komunikacyjnym z centrum Sosnowca oraz z miastami ościennymi jak Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Jaworzno czy Katowice.

Zaletą jest również bliskość z drogami krajowymi A4, S1, 94 czy 79, którymi w szybki sposób możemy dotrzeć do Katowic i Krakowa oraz Sosnowieckiej Strefy Ekonomicznej, która jest największym pracodawcą w regionie.

To tu — możesz zamieszkać

Umów się z naszym doradcą na rozmowę